Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Про школу

Дата: 8 грудня 2021 о 18:50, Оновлено 11 грудня 2021 о 21:32

Миколаївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 45 була заснована у 1959 році. У 1985 році до школи було добудовано два 4-х поверхові сучасні корпуси, з великими світлими рекреаціями та коридорами.

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-00-47.jpg

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-00-52.jpg

У школі 36 навчальних кабінетів, які повністю відповідають сучасним санітарно-гігієнічним та навчально-методичним вимогам. Більшість кабінетів комп'ютеризовано, мають вихід до Інтернету.

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-04-59.jpg

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-04-37.jpg

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-05-06.jpg

У школі є три сучасні комп'ютерні класи, у яких старшокласники мають можливість поглиблено вивчати інформатику у профільних класах

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-04-23.jpg

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-05-08.jpg

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-05-10.jpg

Для учнів початкових класів створені умови для комфортного перебування у школі протягом усього дня: є 2 ігрові кімнати та спальня для дітей шестирічного віку.

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-04-30.jpg

У школі є 2 навчальні майстерні та кабінет обслуговуючої праці із сучасним обладнанням.

У школі функціонують 2 спортивні зали, їдальня.

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-04-28.jpg

Шкільна бібліотека має великий книжковий фонд, а також вихід в Інтернет і визнана однією з найкращих шкільних бібліотек міста.

У школі склалася система спонсорських кабінетів, кількість яких зростає з кожним роком.

Учні школи мають можливість вивчати 6 мов: російська, українська, англійська – обов'язково; вірменська, польська, корейська – факультативно, за бажанням. Навчання безкоштовне.

Актова зала школи постійно використовується для проведення загальноміських всеукраїнських та міжнародних заходів.

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-04-53.jpg

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\photo_2021-12-11_23-04-51.jpg

На базі школи працює загальноміський Євроклуб «Діалог».

Після уроків у школі працюють різні гуртки, клуби, секції.

Учні школи щорічно є переможцями та призерами міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, змагань, проектів.

Школа є призером всеукраїнського конкурсу «100 найкращих шкіл України» 2007 та 2008 року. Виховна система школи визнана Міністерством освіти і науки України однією з найкращих у країні.

Багато років на базі школи працює дитячо-юнацький театр «Ритми планети» ім. В. Пака під керівництвом Заслуженої працівниці культури України Ірини Пак.

Школа співпрацює з багатьма вишами міста. Випускники школи успішно здають зовнішнє незалежне тестування та здобувають вищу освіту у вузах Миколаєва, України, за кордоном.

У школі працює професійний педагогічний колектив, який дає високий рівень знань та вихованості учнів.

Стратегічною (кінцевою) метою своєї роботи педколектив вважає: «Формування особистості дитини з урахуванням її індивідуальних здібностей у процесі навчання та виховання».

Ми вважаємо, що всі діти талановиті, безталанних дітей не буває. Кожна дитина – це особистість! Завдання вчителів - спільно з батьками знайти та розвинути індивідуальні здібності кожної дитини через різні види діяльності – інтелектуальної, творчої, суспільної, трудової, спортивної та інших, та допомогти дітям адаптуватися у цьому величезному, складному, але прекрасному світі.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.